Iepriekšējās nedēļas nogalē, laika posmā no 17. līdz 18. februārim, tika aizvadīts starptautiskais jauniešu futbola turnīrs “Riga City Cup 2018” U-13 vecuma grupā, kurā piedalījās arī Rīgas FA futbolisti.

Sacensībās piedalījās 10 vienības no četrām valstīm – Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Turnīra mači tika aizvadīti Elektrum Olimpiskajā centrā, Rīgā. Pēc turnīra reglamenta komandas tika sadalītas divās grupās, pa piecām vienībām katrā. Rīgas FA U-13 spēlētāji tika ielozēti B apakšgrupā kopā ar vienaudžiem no Strela Pskov (Krievija), Ajax Tallinn II (Igaunija), Siauliai FA (Lietuva), kā arī tautiešiem no FK Dinamo Rīga.

Sacensību pirmajā dienā rīdzinieki pārliecinoši apspēlēja Siauliai FA (3:0) komandu, kam sekoja panākumi mačos pret Strela Pskov (5:2) un FK Dinamo Rīga (3:1). Turnīra noslēdzošajā dienā Rīgas FA vienība iznīcināja Ajax Tallinn II (6:0), kas ļāva ieņemt pirmo vietu B apakšgrupā (12 punkti, vārtu attiecība 17:3) un nodrošināt vietu pusfinālā, kurā ar minimālo 2:1 tika pārspēts JFC Skonto.

Turnīra finālspēlē Rīgas FA spraigā cīņā nācās samierināties ar FK Dinamo Rīga vienaudžu pārākumu, kas bija veiksmīgāki pēcspēles soda sitienu sērijā (0:0, p.s.s 1:2). Pēc sacensību nolikuma arī tika apbalvoti čempionāta labākie spēlētāji. No Rīgas FA šādu godu izpelnījās Oļegs Ivanovs, kurš tika nosaukts par turnīra labāko spēlētāju.